KOMPAS ArtStudio dzisiaj jest 1 grudnia 2020
Nyatri

Iwona Majewska - Opiełka

Są ludzie, którzy inspirują, zachwycają, dodają nam energii i kierują na właściwą ścieżkę życia. Taką osobą jest Pani Iwona Majewska – Opiełka, autorka książek z dziedziny samodoskonalenia, mówca motywacyjny, psycholog-doradca rozwoju osobowości.

Na początku kwietnia wysłuchaliśmy niezwykle inspirującego wykładu Pani Iwony Majewskiej – Opiełki.  Pani Iwona opowiedziała nam o swoich doświadczeniach związanych z jej własną drogą do sukcesu. Dlaczego zdecydowała się pisać książki i jakie ma plany na przyszłość. A co najważniejsze przekazałam nam wiele cennych wskazówek i porad jak osiągnąć sukces w pracy i w życiu prywatnym.

Wykład Pani Iwony Majewskiej - Opiełki

Pani Iwona wiele lat spędziła w Kanadzie i USA. Po wyjeździe do Kanady wiedzę zdobytą na Uniwersytecie Warszawskim (psychologia) uaktualniła na University of Toronto. W latach 1986–94 studiowała filozofię sukcesu, psychologię osiągnięć, zarządzanie i kierowanie ludźmi u najwybitniejszych przedstawicieli tego kierunku. Jej nauczycielami byli Stephen R. Covey, Anthony Robbins, Brian Tracy, Susan Jeffers, Bob Proctor, David Whitley, Wyne Dyer i inni. W 2000 roku wróciła do Polski.

Przetłumaczyła amerykański bestseller Stephena R. Coveya „Siedem nawyków skutecznego działania” i napisała wiele własnych książek z dziedziny samodoskonalenia. Niektóre z nich to:

Umysł lidera, Iwona-Majewska-Opielka, wydawnictwo: Medium, 2008

umysl-lidera_iwona-majewska-opielkaimages_product1978-83-8702-568-7

Droga do siebie, Iwona-Majewska-Opielka, wydawnictwo: Medium, lipiec 2007

droga-do-siebie_iwona-majewska-opielkaimages_big29978-83-87025-65-6

Czas kobiet, Iwona-Majewska-Opielka, wydawnictwo: Rebis, lipiec 2007

czas-kobiet_iwona-majewska-opielkaimages13978-83-7301-613-2

Sprzedaż i charakter, Iwona-Majewska-Opielka, wydawnictwo: Rebis, czerwiec 2007

sprzedaz-i-charakter_iwona-majewska-opielkaimages_big21978-83-7510-094-5

Korepetycje z sukcesu, Iwona-Majewska-Opielka, wydawnictwo: Rebis, listopad 2005

korepetycje-z-sukcesu_iwona-majewskaimages_big283-7301-554-x

W maju 2009 ukaże się najnowsza książka Pani Iwony:

Agent pozytywnej zmiany, Iwona-Majewska-Opielka, wydawnictwo: Rebis, maj 2009

agent-pozytywnej-zmiany_rebisimages_big21978-83-7510-217-8

Spotkanie z Panią Iwoną było doskonałą okazją do zdobycia jej autografu i wiele osób z tego skorzystało:

Pani Iwona Majewska rozdaje autografy

Pani Iwona rozdaje autografy

Na zakończenie spotkania z Panią Iwoną, każdy z uczestników miał okazję wylosować niespodzianki: książki, upominki, a także nasz Poradnik Marketingowy dla właścicieli małych i średnich firm.

Po spotkaniu z Panią Iwoną zmienił się mój stosunek do otaczającej mnie rzeczywistości. Staram się myśleć pozytywnie, tylko o dobrych rzeczach, które w ten sposób są przyciągane. I to rzeczywiście działa! Można tak zaprogramować swoją podświadomość, że dzieją się niesamowite rzeczy, a świat staje się lepszy.

Pani Iwona poleciła nam też wiele książek, które zamierzam przeczytać w najbliższym czasie i jeszcze lepiej korzystać z otaczających mnie możliwości.

Cenne były również słowa Pani Iwony o kobiecym biznesie. O tym co wyróżnia nas, kobiety i jaką mamy przewagę nad mężczyznami.

Mam nadzieję, że będę miała jeszcze okazję spotkać się z Panią Iwoną i wysłuchać jej wykładów na temat biznesu i samodoskonalenia.


1 komentarz »

  1. […] Pani Iwona Majewska – Opiełka udzieliła nam korepetycji z sukcesu – inspirujące spotkanie z autorką książek z dziedziny samodoskonalenia, mówcą motywacyjnym, psychologiem-doradcą rozwoju osobowości. Pani Iwona opowiedziała nam o swoich doświadczeniach związanych z jej własną drogą do sukcesu. Dlaczego zdecydowała się pisać książki i jakie ma plany na przyszłość. A co najważniejsze przekazałam nam wiele cennych wskazówek i porad jak osiągnąć sukces w pracy i w życiu prywatnym. […]

    Pingback by KOMPAS Newsletter nr 2/2009 « Wrocławskie Studio Grafiki i Reklamy — 19 czerwca 2009 @ 5:23

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. TrackBack URL

Dodaj komentarz

Powered by WordPress