KOMPAS ArtStudio dzisiaj jest 19 stycznia 2021
Nyatri

Konkurs "Firmowy blog roku 2008" zakończony

9 listopada 2008, Justyna Muszyńska

W konkursie „Firmowy blog roku 2008” wyłoniono zwycięskie blogi w trzech kategoriach:

Firmowy blog roku 2008 - blog nowyW kategorii Blogi Nowe zwyciężył Blog Sensors (blog.sensors.pl). Jest to blog agencji PR Euro RSCG Sensors, w której autorzy piszą o szeroko pojętej komunikacji, codziennych inspiracjach i pracy agencji.

Blog firmowy 2008 - blogi dojrzałeW kategorii Blogi Dojrzałe 1 miejsce zajął Blog mBank (mbank.pl/blog) – blog pierwszego w Polsce banku elektronicznego. Szacunek wzbudza liczba pracowników mBanku, zaangażowanych w rozwój bloga. Aż 36 autorów (w tym jeden dziennikarz Gazety Wyborczej) jest zaangażowanych w rozwój bloga i publikuje na nim swoje artykuły.

Blog firmowy roku 2008 - blog profesjonalnyW kategorii Blogi Profesjonalne pierwsze miejsce zajął Blog E-lady (blog.e-lady.pl) – blog sklepu internetowego z bielizną damską.

W każdej kategorii są jeszcze 2 i 3 miejsca. Wyróżnione blogi można znaleźć na Blogu o … prowadzeniu blogów.

Zwycięzcom gratulujemy !!!

Z pewnością wygrana zmobilizuje autorów blogów do częstszego i ciekawszego pisania na blogu. Jestem jednak ciekawa na ile starczy im zapału do pisania i jak długo ich blogi będą się intensywnie rozwijały.

P.s. Jeżeli chodzi o pliki z grafiką nagród to według mnie nie dobrano odpowiednio kolorów. Znaczki nie są intuicyjne, tzn. dla blogów nowych i profesjonalnych wybrano kolory z jednej palety, czyli niebieski i fiolet. Dla blogów dojrzałych wybrano kolor brązowy, który kojarzy się z brązowym medalem, czyli trzecim miejscem. W tym przypadku logicznie byłoby zastosować kolor złoty dla blogów profesjonalnych, srebrny dla dojrzałych i brąz dla nowych. A może kolory zastosowane w tych plikach mają jakąś swoją ukrytą symbolikę ?


Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. TrackBack URL

Dodaj komentarz

Powered by WordPress