KOMPAS ArtStudio dzisiaj jest 23 września 2020
Nyatri

KOMPAS Newsletter nr 2/2009

19 czerwca 2009, Justyna Muszyńska

KOMPAS Newsletter to elektroniczny biuletyn, zawierający nie tylko informacje o naszej firmie i nowych usługach, jakie wprowadzamy do naszej oferty. KOMPAS Newsletter zawiera również informacje o działaniach i ofercie naszych klientów i partnerów biznesowych. Chcielibyśmy, aby nasi klienci i partnerzy biznesowi wymieniali się doświadczeniem i wspierali w prowadzeniu biznesu. Mamy też nadzieję, że KOMPAS Newsletter pomoże naszym klientom nawiązać nowe kontakty biznesowe.

————————————————————————————————————————————————————————————

KOMPAS Newsletter nr 2/2009

————————————————————————————————————————————————————————————

Do naszej oferty wprowadziliśmy nowe usługi marketingowe.  Szczegóły dostępne są na naszej stronie www.KompasArtStudio.pl

Szczególnie polecamy:


Bezpłatny kupon GOOGLE AdWordsBezpłatny kupon na reklamę w GOOGLE AdWords w związku z nawiązaniem współpracy z firmą GOOGLE Inc. możemy zaoferować Ci darmowy kupon, dzięki któremu możesz zasilić swoje nowo utworzone konto GOOGLE AdWords kwotą 200 zł.

Promocja skierowana jest do nowych klientów, którzy zamówią u nas wykonanie strony internetowej i/lub zlecą nam obsługę kampanii reklamowych w serwisie GOOGLE AdWords.  Jeśli jesteś naszym stałym klientem lub partnerem biznesowym dostaniesz bezpłatny kupon bez żadnych zobowiązań.

Odpowiedź na pytanie Co to jest system reklamowy GOOGLE AdWords? oraz przykłady reklam tekstowych i graficznych znajdziesz na naszej stronie internetowej w dziale GOOGLE AdWords.

Polecamy również usługę Reklama w Internecie. Ilość bezpłatnych kuponów AdWords jest ograniczona, ale z pewnością każdy kto zamówi u nas stronę WWW z CMS-em, do końca września 2009, otrzyma bezpłatny kupon o wartości 200 zł na reklamę swojej nowej strony w wyszukiwarce GOOGLE.


Co nowego na naszym blogu ?


Iwona Majewska - Opiełka

Pani Iwona Majewska – Opiełka udzieliła nam korepetycji z sukcesu – inspirujące spotkanie z autorką książek z dziedziny samodoskonalenia, mówcą motywacyjnym, psychologiem-doradcą rozwoju osobowości. Pani Iwona opowiedziała nam o swoich doświadczeniach związanych z jej własną drogą do sukcesu. Dlaczego zdecydowała się pisać książki i jakie ma plany na przyszłość. A co najważniejsze przekazałam nam wiele cennych wskazówek i porad jak osiągnąć sukces w pracy i w życiu prywatnym.

Iza Antoszewska

Dlaczego dopiero po 10 latach prowadzenia firmy Pani Iza zdecydowała się zlecić wykonanie spójnego Systemu Identyfikacji Wizualnej? Co wyróżnia na rynku szkołę jazdy Pani Izy? Jak wygląda reklama na samochodach Ośrodka Szkolenie Kierowców IZA? Na te pytania znajdziesz odpowiedź w artykule Pierwsza we Wrocławiu Szkoła Jazdy z uśmiechem.

Pozostałe artykuły:

————————————————————————————————————————————————————————————

Co dobrego u naszych klientów i partnerów biznesowych?


TestBenefit_logoFirma TestBenefit jest współorganizatorem pierwszych we Wrocławiu Studiów Podyplomowych z zakresu Testowanie Oprogramowania. Celem studiów jest przekazanie słuchaczom wiedzy i umiejętności praktycznych z zakresu testowania oprogramowania w różnych fazach cyklu jego tworzenia, wdrażania, użytkowania i utrzymania.

sds_logo

Od marca 2009 r. firma Surfland Deweloper System rozpoczęła współpracę z warszawską firmą COMPLEX IT nadając jej status autoryzowanego partnera.

Logo SPCenter

Firma SPC Solvent Printer Center podczas tegorocznych Międzynarodowych Targów Artykułów i Usług Reklamowych Euro-Reklama OUTDOOR EXPO 2009 zaprezentowała dwa modele drukarek Hi-JET. Model X6328B o szerokości zadruku 3,2m oraz model X6184B o szerokości zadruku 1,8m.

Logo LooF Art

Firma LooF art otworzyła w Warszawie swój pierwszy salon meblowy. Wszystkich zainteresowanych włoskimi, eleganckimi meblami zapraszamy do salonu firmowego LooF art, który mieści się w DOMOTECE, na ulicy Malborskiej 41 lokal 25 w Warszawie.

W kolejnym KOMPAS Newsletterze możesz zamieścić informacje o działaniach swojej firmy. Prześlij na adres biuro@kompasartstudio.pl informacje, którymi chcesz podzielić się z czytelnikami KOMPAS Newslettera.

————————————————————————————————————————————————————————————

Ostatnio dla naszych klientów i partnerów biznesowych, przygotowaliśmy:


Dla Ośrodka Szkolenia Kierowców IZA zaprojektowaliśmy logo oraz przygotowaliśmy grafikę reklamą na samochodach:

logo_osk

Reklama na samochodach Ośrodka Szkolenia Kierowców IZA

Dla firmy SPC Solvent Printer Center przygotowaliśmy folder reklamowy na Międzynarodowe Targi Artykułów i Usług Reklamowych Euro-Reklama OUTDOOR EXPO 2009.

Folder produktowy dla firmy SPC Solvent Printer Center

Dla firmy LooF art, która otworzyła swój salon firmowy w Warszawie, zaprojektowaliśmy i wydrukowaliśmy zaproszenia, koperty, wizytówki i teczki ofertowe, a także stworzyliśmy tymczasową wizytówkę internetową firmy.

Strona internetowa LooF art

Dla firmy Surfland Deweloper System zaprojektowaliśmy mapę procesów zachodzących w firmie deweloperskiej, wspieranych systemem ERP2 Deweloper.

Mapa procesów

————————————————————————————————————————————————————————————

Warto wiedzieć!


  • Akademia PARP na swojej stronie internetowej udostępnia dwanaście bezpłatnych szkoleń internetowych.
    Ich tematyka dopasowana jest do potrzeb firm z sektora MSP. Są to między innymi szkolenia dotyczące negocjacji handlowych, zarządzania sprzedażą, reklamy w internecie, zarządzania jakością i inne. Pełna lista szkoleń dostępna jest na stronie Akademii PARP.
  • Wydawnictwo Złote Myśli na swoich stronach udostępnia darmowe ebooki, które pomogą CI zarówno w prowadzeniu biznesu jak i w życiu osobistym. Niektóre tytuły darmowych ebooków to:  „Recepta na kryzys”, „Jak zwiększyć ruch na stronie WWW?”, „5 najlepszych listów handlowych”, „Zawód telemarketer”, „Efektywne zarządzanie czasem” i wiele innych.  Darmowe ebooki można pobrać ze strony wydawnictwa Złote Myśli.

————————————————————————————————————————————————————————————

P.S. Twoja opinia jest dla nas bardzo cenna. Napisz nam, co sądzisz o drugim numerze biuletynu KOMPAS Newsletter i o czym chciałbyś przeczytać w kolejnym biuletynie.
Jeżeli chcesz otrzymywać biuletyn KOMPAS Newsletter poprzez pocztę elektroniczną,  podaj nam swój adres. Wyślij  e-mail na adres biuro@kompasartstudio.pl o treści  Chcę otrzymywać KOMPAS Newslettera.


Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. TrackBack URL

Dodaj komentarz

Powered by WordPress