KOMPAS ArtStudio dzisiaj jest 1 grudnia 2020
Nyatri

Katalog reklamowy dla firmy Broel

9 stycznia 2013, Justyna Muszyńska

Dla firmy Broel, producenta czapek, zaprojektowaliśmy i wydrukowaliśmy katalog produktowy, prezentujący najnowsze modele czapek dla dzieci na sezon wiosna-lato 2012.

W fazie projektowej katalog powstawał zgodnie z naszą autorską koncepcją „Smaki Lata”, na potrzeby której dzieci pozowały do zdjęć z typowo letnimi smakołykami: lodami, truskawkami, arbuzami, lizakami. Delektowały się ich smakiem i ślicznie prezentowały czapki Broel.

Zaaranżowaliśmy także zdjęcia z charakterystycznymi dla wiosny i lata atrybutami: kwiaty, materace do pływania, piłki, itp.

Podczas sesji zdjęciowej z udziałem dzieci, powstawały zdjęcia produktowe oraz wizerunkowe. My byliśmy odpowiedzialni za te ostatnie oraz dostarczenie odpowiednich rekwizytów na sesję.
Praca z dziećmi, szczególnie z tymi najmłodszymi, które nie miały nawet 3 miesięcy, była sporym wyzwaniem. Starsze dzieci znakomicie wczuły się w koncepcję i zajadały przeróżne smakołyki w trakcie sesji zdjęciowej  :-)

Choć koncepcja „Smaki Lata” wzbudziła początkowo entuzjazm wśród osób decyzyjnych, niestety w finalnej wersji katalogu jedynie na okładce pozostał ślad „Smaków Lata”. Ostateczną wersję katalogu zdominowały zdjęcia produktowe:


1 komentarz »

  1. Ciekawe foldery reklamowe, bardzo ciekawie przygotowane kolorystycznie – ciepła i miła dla oka. Tak właśnie powinien wyglądać katalog reklamowy firmy.

    Komentarz by Huber Polska — 21 maja 2014 @ 11:36

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. TrackBack URL

Dodaj komentarz

Powered by WordPress