KOMPAS ArtStudio dzisiaj jest 30 listopada 2020
Nyatri

Folder produktowy dla firmy SPC Solvent Printer CenterDrukowany folder produktowy zaliczany jest do narzędzi marketingu tradycyjnego i mimo tego, że marketing internetowy zdobywa coraz większy udział w budżetach marketingowych firm, w niektórych przypadkach nie można zastąpić folderu drukowanego żadną formą reklamy internetowej. Drukowany folder produktowy jest idealny na targi produktowe, konferencje branżowe, czy spotkania biznesowe.

Niedawno mieliśmy przyjemność zaprojektować dwa foldery produktowe o formacie A3 składane do A4. Pierwszy folder zaprojektowaliśmy dla firmy IMAS International, a drugi dla dystrybutora drukarek wielkoformatowych, firmy SPC Solvent Printer Center.

Firma IMAS International jest częścią międzynarodowej sieci instytutów badania rynku i opinii społecznej – IMAS International – i zalicza się do kilkunastu największych firm badawczych w Polsce.

Dla firmy IMAS International zaprojektowaliśmy folder informacyjny, reklamujący badanie OMNIBUS-ONLINE. Badanie to realizowane jest przez Internet, wśród zarejestrowanych uczestników panelu IMAS OnLine (www.imasonline.pl).

Folder produktowy dla IMAS International

Folder zawiera najważniejsze informacje na temat badania OMNIBUS-ONLINE, a także Harmonogram badań OMNIBUS-ONLINE na 2009 rok. Folder został przygotowany mi.in: na Konferencję Internet w badaniach.

Zachęcamy do pobrania folderu i zapoznania się z badaniem OMNIBUS-ONLINE firmy IMAS International:

Badanie OMNIBUS-ONLINE firmy IMAS International – pobierz folder (784 KB, pdf)

Dla firmy SPC Solvent Printer Center zaprojektowaliśmy folder, reklamujący aktualną ofertę produktową firmy.

Folder produktowy dla firmy SPC Solvent Printer Center

Firma SPC jest dystrybutorem drukarek wielkoformatowych. Folder reklamowy został przygotowany specjalnie na Targi Artykułów i Usług Reklamowych Euro-Reklama OUTDOOR EXPO 2009, gdzie firma SPC prezentowała swoją najnowszą ofertę: dwa modele drukarek Hi-JET. Model X6328B o szerokości zadruku 3,2m oraz model X6184B o szerokości zadruku 1,8m.

Z rozmów z klientami i z ankiety satysfakcji klienta, którą wysyłamy do naszych klientów po każdym, zrealizowanym zleceniu, wiemy, że zaprojektowane przez nas foldery produktowe pomogły firmom pozyskać nowych klientów i zwiększyć sprzedaż swoich produktów i usług. Z czego bardzo się cieszymy :-)


1 komentarz »

  1. […] Folder produktowy – klasyczne narzędzie pozyskiwania klientów […]

    Pingback by KOMPAS Newsletter nr 2/2009 « Wrocławskie Studio Grafiki i Reklamy — 19 czerwca 2009 @ 5:24

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. TrackBack URL

Dodaj komentarz

Powered by WordPress