KOMPAS ArtStudio dzisiaj jest 30 listopada 2020
Nyatri

Ekspozytory reklamowe z taśmami LED

14 lutego 2013, Justyna Muszyńska

Zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy ekspozytory reklamowe z zamontowanymi taśmami LED:

Ekspozytor reklamowy

Zaprojektowaliśmy nie tylko nadruk reklamowy na stojakach, ale również kształt ekspozytora i jego poszczególne elementy (harmonijkę – na której prezentowane są taśmy LED, boki – w których schowane są kable, nóżkę – dzięki której stojak stabilnie stoi na różnych podłożach).

Na wykonanych przez nas stojakach reklamowych, eksponowanych jest 10 taśm LED w różnych barwach. Taśmy sprzedawane są pod marką NEXTEC stąd wyraźnie wyeksponowane na stojaku logo NEXTEC.

Dodatkowym atutem wykonanych przez nas ekspozytorów reklamowych jest możliwość podłączenia stojaków do źródła zasilania i zaprezentowanie zaświeconych taśm LED. Ma to istotne znaczenie, ponieważ właśnie sposób świecenia diód jest dla konsumentów jednym z najważniejszych aspektów, determinujących wybór taśm LED.

Ekspozytory wykonane są z kartonu, dzięki czemu są lekkie i łatwo można je transportować, a możliwość podłączenia ekspozytorów do zasilania, pozwala w ciekawy sposób prezentować  tak specyficzne produkty jak taśmy LED.


4 Comments »

 1. Ile taki jeden ekspozytor kosztuje ?

  Komentarz by pozycjonowanie — 15 kwietnia 2014 @ 14:44

 2. Ekspozytory te wykonujemy na indywidualne zamówienie. Ich cena jednostkowa zależy od kształtu i rozmiaru ekspozytora, a także od nakładu i sposobu montażu taśm. Proszę wysłać zapytanie na adres biuro@kompasartstudio.pl, podając powyższe parametry i szczegółową specyfikację, potrzebną do wyceny.

  Komentarz by Justyna Muszyńska — 12 maja 2014 @ 16:01

 3. świecące ledy wyglądają świetnie na tym ekspozytorze, efekt jest moim zdaniem dokładnie taki, jaki powinien być – produkt zaprezentowany jest „w akcji”, więc konsument od razu poznaje jego zalety. bardzo dobra, przemyślana realizacja. pozdrawiam

  Komentarz by artur — 14 maja 2014 @ 13:18

 4. Fajna sprawa, jeszcze niedawno czegoś takiego szukałem, w końcu wykonaliśmy z plexi – efekt też dobry, ale plexi wychodzi jednak sporo drożej, szkoda, że tak późno tu trafiłem :(

  Komentarz by Maciej Głowski — 4 grudnia 2015 @ 7:56

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. TrackBack URL

Dodaj komentarz

Powered by WordPress