KOMPAS ArtStudio dzisiaj jest 23 września 2020
Nyatri

Dwa fantastyczne spotkania

3 marca 2009, Justyna Muszyńska

W zeszłym tygodniu byłam na dwóch fantastycznych spotkaniach :-)

Pierwsze spotkanie to warsztat: „Cele jako sztuka wyrażania siebie w życiu zawodowym – składniki sukcesu”, zorganizowane w ramach akcji „Rok Ambitnych Kobiet”, a drugie to spotkanie „BiznesNaObcasach przy kawie”, zorganizowane przez właścicielkę portalu BiznesNaObcach, Krystynę Koziarską.

Na warsztat przyszło prawie 250 kobiet. W Hotelu Wrocław mówiono nam, że jest to swoisty rekord. Personel hotelu musiał dostawiać dodatkowe krzesła, bo takiej liczby uczestniczek warsztatu nikt się nie spodziewał. Podobno tak liczne są jedynie spotkania ze znanymi politykami :-)

Rok Ambitnych Kobiet - pełna sala

Rok Ambitnych Kobiet - prowadzące

Warsztat był podzielony na trzy moduły. Na początku każda z nas otworzyła swoje Konto osobistych celów z hasłem Sukces. Zainspirowała nas do tego Joanna Motylska-Komsta, socjolog i doradca zawodowy, główna organizatorka akcji „Rok Ambitnych Kobiet”.

W kolejnej części warsztatu, razem z panią Anną Sarowską – Gierasimowicz, doradcą biznesowym w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi w nowoczesnych organizacjach, zastanawiałyśmy się nad kilkoma aspektami naszego życia zawodowego:

  • Czy „kariera” nie brzmi zbyt dumnie?
  • Gdzie się podziały nasze marzenia – czyli jak rodzą się cele naszej ścieżki kariery?
  • Kto zarządza Twoją karierą?
  • Twoja osobista strategia rozwoju – czym jest i jak ją zbudować?
  • Co dziś możesz zrobić dla swojej kariery?

Na koniec pani Regina Wolska, porwała nas do energetyzującego tańca o właściwościach terapeutycznych. Pani Regina jest fantastyczną kobietą, która zaraża wszystkich swoją radością życia i pasją do tańca. O autorskim programie Pani Reginy – Choreoterapia, można poczytać na jej stronie internetowej www.choreoterapia.pl

biznesnaobcasach_logoDrugie spotkanie – „BiznesNaObcasach przy kawie”, odbyło się w kawiarni Coffeina na ulicy Świdnickiej we Wrocławiu. Spotkanie zostało zorganizowane przez właścicielkę portalu BiznesNaObcach, Krystynę Koziarską. Na spotkanie przyszły wspaniałe kobiety – właścicielki firm, studentki, kobiety wolnych zawodów oraz kobiety planujące założenie firmy. Piłyśmy najlepszą kawę we Wrocławiu i dyskutowałyśmy nie tylko o naszym życiu zawodowym.

Te spotkanie były dla mnie niezwykle motywujące i energetyzujące. Poznałam wiele wspaniałych kobiet, które mają podobne problemy i plany życiowe. A najważniejsze jest to, że są to niezwykle zmotywowane kobiety, które mają swoje cele i z sukcesem je realizują. Wierzą w siebie i pomagają innym w rozwoju zawodowym i osobistym.

Czekam z niecierpliwością na kolejne spotkania :-)


Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. TrackBack URL

Dodaj komentarz

Powered by WordPress