KOMPAS ArtStudio dzisiaj jest 20 września 2020
Nyatri

Bezpłatne kupony GOOGLE AdWords

20 kwietnia 2009, Justyna Muszyńska

W związku z nawiązaniem współpracy z firmą GOOGLE Inc. możemy zaoferować naszym klientom darmowe kupony, dzięki którym można zasilić nowo utworzone konto GOOGLE AdWords kwotą 200 zł.

Szkolenie GOOGLE

Jeżeli jeszcze nigdy nie reklamowałeś strony internetowej swojej firmy za pośrednictwem GOOGLE AdWords, możesz zrobić to teraz, a na starcie otrzymasz od nas kupon o wartości 200 zł, dzięki któremu bez żadnego ryzyka będziesz mógł sprawdzić jak działa reklama w GOOGLE AdWords.

Promocja skierowana jest do klientów, którzy zamówią u nas wykonanie strony internetowej i/lub zlecą nam obsługę kampanii reklamowych w serwisie GOOGLE AdWords.

Kupon GOOGLE AdWords

Aby skorzystać z darmowych kuponów na reklamę w GOOGLE, trzeba być nowym użytkownikiem serwisu GOOGLE AdWords. Kwotą promocyjną z kuponów można zasilić nowo założone konta, które nie są starsze niż 14 dni w chwili wprowadzenia kodu promocyjnego.

Uruchomienie konta wiąże się z opłatą aktywacyjną 40 zł, a po wprowadzeniu kodu promocyjnego, który znajduje się na kuponie GOOGLE AdWords, konto zostaje automatycznie zasilone kwotą 200 zł. Szczegółowe warunki przyznawania kwoty promocyjne z kuponów AdWords dostępne są tutaj: Warunki kuponów AdWords – pobierz (30 KB, pdf)

Więcej informacji na temat systemu reklamowego GOOGLE AdWords można znaleźć na naszym blogu, szczególnie polecamy artykuły:

oraz na naszej stronie internetowej: www.KompasArtStudio.pl

Co trzeba zrobić, aby reklamować w GOOGLE swoją stronę internetową ?

Aby reklama Twojej strony internetowej pojawiła się w GOOGLE, musisz:

  • założyć swoje konto w GOOGLE AdWords (możesz to zrobić samodzielnie w serwisie GOOGLE AdWords);
  • utworzyć kampanie reklamowe i grupy reklam;
  • napisać teksty reklam i zaprojektować reklamy graficzne;
  • wybrać hasła kluczowe;
  • ustawić CPC (koszt za kliknięcie) dla każdego hasła kluczowego;
  • określić dzienny budżet reklamowy, jaki możesz przeznaczyć na emisję reklam. Dzięki temu masz pewność, że za reklamy nie zapłacisz więcej niż kwota, którą ustawisz jako dzienny budżet;
  • wybrać witryny internetowe, na których mają się wyświetlać Twoje reklamy tekstowe i graficzne

albo możesz zlecić te wszystkie czynności nam, a my w prezencie damy Ci 200 zł na Twoją pierwszą kampanię reklamową w GOOGLE AdWords.

Nie musisz mieć dużego budżetu reklamowego, by wyświetlać swoje reklamy w GOOGLE i skutecznie zdobywać nowych klientów. Skorzystaj z kuponu promocyjnego, aby otrzymać 200 zł na reklamę w GOOGLE AdWords.

Kupon GOOGLE AdWords

Szczegółowe informacje na temat darmowych kuponów GOOGLE AdWords uzyskasz pod numerem telefonu +48 (0) 695 921 708 lub e-mail: justyna@kompasartstudio.pl


1 komentarz »

  1. […] Kontakt ← Bezpłatne kupony GOOGLE AdWords […]

    Pingback by Darmowa reklama w GOOGLE « Wrocławskie Studio Grafiki i Reklamy — 24 kwietnia 2009 @ 7:57

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. TrackBack URL

Dodaj komentarz

Powered by WordPress